Ieškoti šiame dienoraštyje

2014 m. kovo 13 d., ketvirtadienis

Vestuvės.Kitoks žvilgsnis.

Taigi nenumaldomai artėja naujasis vestuvių sezonas.Kalendorius pildosi.Vėl pasinersime į triukšmingas,linksmas šventes.Tapsime dalele kiekvienos šventės ir mes.Mes fiksuosime viską kas vyksta aplinkui,galbūt net matysime daugiau,nei svečiai..matysime galbūt šiek tiek kitokiu kampu,nei visi kiti...
Šį kartą nekalbėsiu apie jaunavedžius.Taip,vestuvės būtent jų šventė..taip,80 proc.mes skiriame tik jiems...Bet nepamirštame ir visų kitų,dalyvaujančių šventėje ar netyčia ten papuolusių.
Mes turime didelį privalumą prieš kitus fotografus - mes dirbame dviese.Tad pačiais atsakingiausiais ar įdomiausiais momentais galime fiksuoti aplinkinių reakcijas,netikėtas emocijas.O tai tikrai pagyvina vestuvines nuotraukas.
Visada įamžinam tortus,gėles,papuoštus stalus,įvairias smulkias detales ,nes visa tai liks tik jūsų atmintyje ir mūsų nuotraukose :) 

Visų vestuvių metu vyksta tiek daug įvairių dalykų,kurių dauguma tikrai niekas ir nepastebi,nes aišku ,pirmas dėmesys - jaunavedžiams.Mes visada pasiruošę užfiksuoti pačius įdomiausius momentus.Tikimės,kad ir jaunavedžiams gavus nuotraukas,bus įdomu pažiūrėti į jų šventę šiek tiek kitokiu žvilgsniu...

Kvieskite mus į savo būsimą šventę ir mes tikrai užfiksuosime visko daug ir įdomaus...:)  www.rg-studio.lt

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą