Ieškoti šiame dienoraštyje

2012 m. balandžio 13 d., penktadienis

Vestuvių fotografavimas

Jau galima sakyti - prasideda naujas vestuvių sezonas.Tikimės,kad šis sezonas mums bus darbingas ir sėkmingas.Norėtume šiek tiek plačiau pakalbėti apie vestuvių fotografavimą.
Vestuvės – tai viena gražiausių šeimos švenčių. Ta diena sutuoktiniams labai svarbi ir prasminga, todėl jai ilgai ruošiamasi, apie tai galvojama.Be abejo labai svarbu pasirinkti fotografą,kuris įamžins jūsų šventę.Esu girdėjęs tokią frazę(tikrai labai dažnai) - turi gerą fotoaparatą -tai ir nuotraukos geros...Deja,kartais toks posakis nepasiteisina.Fotografuoja ne aparatas,o - fotografas(žmogus stovintis už fotoaprato:))
Mums labiau artimesnis meninės-reportažinės fotografijos stilius.Todėl stengiamės nesikišti į vestuvių eigą,nenurodinėjame kur eiti ir ką daryti.Tiesiog fiksuojame viską iš šono.Žmonės nepozuoja,todėl jie natūralesni,tikros emocijos,tikri jausmai ir nuotraukose visa tai atsispindi.Jos gaunasi daug gražesnės,šiltesnės ir natūralesnės.Mes dirbame dviese,todėl galėsite pamatyti savo vestuves iš įvairių pusių.
Vestuvėse be abejo Jus išvysite nuostabių puokščių,tortų,dekoracijų,suknelių,kostiumų...Bet po šventės tortų nelieka,gėlės nuvysta,drabužiai atsiduria spintose.Tai lieka tik jūsų atmintyje ir...nuotraukose.Jomis galėsite grožėtis nors ir kiekvieną dieną.Jomis galės grožėtis draugai,giminės,Jūsų vaikai ir netgi anūkai.
Kad jaunieji vestuvių dieną gerai jaustųsi prieš objektyvą - rekomenduojame priešvestuvinę fotosesiją(nemokamą).Pats geriausias būdas susipažinti su fotografu,pamatyti jo darbą ir galutinį rezultatą.
Mes nenorime tik parduoti paslaugą, o norime tapti Jūsų meilės istorijos dalimi, todėl į Jūsų vestuves vykstame kaip geri draugai - su šypsena veiduose ir geromis emocijomis.
Fotografija - tai ne tik mūsų darbas.Tai kur kas daugiau.Tai jau turbūt gyvenimo būdas.Tai liga,kuri  deja jau...nebepagydoma:)
 Keletas patarimų jauniesiems prieš užsakant fotografą-  surašykite, ką susitarėte su fotografu ir pasirašykite sutartį, kad nepamirštumėte patys ir būtumėte ramūs, kad vėliau nebus neaiškumų.
 Kai kurie jaunieji reikalauja gauti visas  nuotraukas(net ir nepavykusias), nes buvo girdėję, kad kažkuris fotografas davė. Profesionalus fotografas, rimtai žiūrintis į savo darbą ir pateikiamo rezultato kokybę, negali atiduoti nesutvarkytos medžiagos. Komentarų nėra:

Rašyti komentarą