Ieškoti šiame dienoraštyje

2014 m. sausio 22 d., trečiadienis

Eglės ir Simo vestuvės ( 2013m. )

Labai šauni pora...Pradėjome su jais bendrauti jau beveik prieš metus iki vestuvių.Gaminome jiems kvietimus į vestuvių šventę.Visada linksmi,pilni optimizmo ir geros nuotaikos.Kad smagiau dirbtųsi vestuvių dieną - tradiciškai padovanojome priešvestuvinę fotosesiją.Smagiai praleidome laiką...
Po savaitės jau laukė pagrindinė šventė - vestuvės.Pradėjome fotografuoti nuo jaunosios pasiruošimo nuostabiame Ramada viešbutyje.Graži aplinka,jaunosios jaudulys ir štai rezultatas... Po pasiruošimo vykstam į bažnyčią ir tęsiam savo darbą toliau.Daug svečių,daug emocijų.


Po oficialios dalies tradiciškai laukia fotosesija.Pasirinkome Merkinę.Pakeliui nutarėme pasifotografuoti dar keliose vietose.Prognozavo lietų,bet kolkas oras buvo įdealus.Tad kimbame į darbą.
Tik baigėme fotografuoti ir...orų prognozė pasitvirtino.Prasidėjo liūtis,kuri peraugo į krušą...


Na ,bet mūsų tai jau nebegąsdino,nes mes važiavome į ForumPalace,kur laukė vakarinė šventės dalis...

Atrodo viskas vyko linksmai ir ramiai..bet lauke staiga apsiniaukė,žemė susimaišė su dangumi ,pakilo stiprus vėjas ir štai kas liko iš lauko terasos...kurioje prieš keletą minučių jaunavedžiai dar priiminėjo dovanas...
prieš ir po...Ačiū Dievui nieks nenukentėjo...tik stalai ir skėčiai.Štai tokia įvairiaspalvė diena išpuolė.Tuom ir baigėsi mūsų darbas.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą